Balustrady

Nasze balustrady stanowią idealne uzupełnienie wnętrz w mieszkaniach i domach naszych klientów.

Rodzaje balustrad

Balustrady pełnią obecnie nie tylko funkcję oddzielenia strefy schodów czy balkonu od pozostałej części domu, ale również stanowią element wpasowujący się w aranżację wnętrz czy styl całego budynku. Balustrady ze stali oraz innych materiałów pozwalają również na podniesienie bezpieczeństwa osób poruszających się po klatce schodowej, balkonie czy tarasie. Aby sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów, na rynku pojawiają się balustrady funkcjonalne i dekoracyjne.

Jedną z propozycji są balustrady ze stali nierdzewnej. Mimo że stal kojarzy się raczej z chłodnym i surowym wystrojem, to nowoczesne i precyzyjnie wykonywane kształty sprawiają, że balustrady z nierdzewki stanowią elementy wprowadzające do wnętrz nutkę romantyzmu i delikatności. Balustrady stalowe znakomicie pasują do innowacyjnych wnętrz. Ich zaletą jest ponadto stabilność oraz łatwa pielęgnacja. Prezentują się lekko, mimo wykorzystania solidnego i wytrzymałego materiału. Stal nierdzewna jest doskonałą propozycją, jeśli chodzi o balustrady zewnętrzne. Sprawdzi się na balkonach, przy schodach wejściowych czy na tarasie. Wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych.


Balustrady Warszawa

Połączenie stali ze szkłem to dzisiaj propozycja dla osób, które pragną uzyskać efekt lekkiego i nowoczesnego wystroju. Balustrady szklane spotykane są zarówno w domach, jak też w firmach, które już na początku chcą uzmysłowić klientowi, że podążają za aktualnymi trendami nawet w kwestii aranżacji wnętrz. Tego typu balustrady wykonywane są przy użyciu hartowanego szkła posiadającego odpowiednie zabezpieczenia, które chronią przed skaleczeniem w momencie ewentualnego rozbicia elementu.

Klasyczną propozycją, która nigdy nie wychodzi z mody są balustrady drewniane. Niektórzy uznają za minus drewnianych balustrad to, że z biegiem czasu zmieniają swój kolor albo czasami tracą stabilność. Jest to jednak proces długotrwały. Drewno wnosi do wnętrz poczucie ciepła i sprawia, że stają się one przytulne i po prostu piękne. Ponadto materiał ten jest naturalny, a dzisiaj modne jest wszystko to, co ekologiczne. Drewniana poręcz zawsze będzie milsza w dotyku i cieplejsza, niż ma to miejsce w przypadku balustrady stalowej. Pragnąc połączyć zalety tych dwóch materiałów, producenci oferują nam balustrady metalowo-drewniane. Zyskujemy element łączący nowoczesność z klasyką, lekkość z solidnością.

Balustrady Piaseczno

Nasza firma od lat funkcjonuje w branży wykonawców balustrad. Posiadamy spore doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego oferujemy tylko wysokiej klasy produkty. Nasze projekty balustrad stanowią doskonałe połączenie solidnych materiałów: stali, stali nierdzewnej oraz drewna. Katalog firmy obfituje w produkty najwyższej jakości, odznaczające się eleganckim wizerunkiem. Nowoczesna stylistyka i doskonałe parametry techniczne sprawiają, że zadowolą one najbardziej wymagającego klienta.