NOWOCZESNE SCHODY VS TRADYCYJNE

Budowa lub remont swojego upragnionego domu to nie lada wyzwanie. Jeżeli potrzebujesz schodów, możesz być przytłoczony
różnorodnością stylów i projektów. Wybór najczęściej sprowadza się do schodów nowoczesnych lub tradycyjnych – to one są najczęściej wybierane i pasują do większości domów. Musisz jednak pamiętać, że zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne chody mają swoją specyfikę i funkcjonalność, tym samym należy dokonać optymalnego wyboru.

Podobają Ci się klasyczne wnętrza przepełnione zdobieniami? A może lubisz zapach drewna? Jeżeli są to elementy, które szczególnie cenisz i dobrze czujesz się w takich pomieszczeniach powinieneś zainteresować się klasycznymi schodami w tradycyjnym stylu.

Nawiązanie do takowych schodów to sprawdzone standardy , wygoda i ponadczasowe rozwiązania. Elementem, który
dominuje w tego typu kompozycjach jest drewno, ma ono mocny i ciężki charakter przeniesiony jakby z Wersalu. Wielu projektantów tradycyjny wygląd chce wyrazić poprzez– brak minimalizmu, liczne zdobienia, freski, firmamenty.

Twoim celem jest prosta linia i funkcjonalność? Wolisz minimalizm? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, powinieneś wziąć pod uwagę schody nowoczesne.

Nowoczesne konstrukcja łączą w sobie futuryzm z akcentami ze szkła i drewna. Są one wręcz idealne przy małej ilości miejsca, którą dysponujemy. Mamy aktualnie szeroki wachlarz akcentów i elementów dekoracyjnych, które można zastosować w projekcie– od oryginalnych balustrad, zdobień ze stali nierdzewnej, elementów szklanych po oświetlenie led – aspekty te pomagają stworzyć nowoczesny wygląd. Wybór schodów jest szalenie trudny a w wielu przypadkach rozwiązanie jest podyktowane ilością miejsca i zagospodarowaniem projektowym przestrzeni. Ważnym jest, aby

wybrać wykonawcę, który zaprojektuje i wybuduje Twoje wymarzone schody. Rynek schodów w warszawie jest ogromny, ale tylko od Ciebie będzie zależało czy wybierzesz rzetelnego wykonawcę, który dobierze parametry schodów zgodnie z obowiązującymi normami a także doradzi, które rozwiązanie będzie niosło za sobą zarówno doskonały wygląd jak i funkcjonalność użytkowania.

Czy przedstawione argumenty pomogły Ci dokonać wyboru? Jeżeli nadal masz problem, to
nie przejmuj się tym. Jako doświadczony wykonawca pomożemy Ci dokonać wyboru przedstawiając gro swoich realizacji konfrontując je z Twoimi potrzebami. Jeżeli jednak jesteś już zdecydowany i brak jest zagwostek w Twej głowie… nie ma na co czekać, spraw aby piękne schody były wizytówką Twojego domu!