Konstrukcje stalowe

Oferta wykonywanych konstrukcji stalowych obejmuje m.in: konstrukcje reklamowe, zadaszenia, podjazdy dla niepełnosprawnych oraz poręcze, stojaki rowerowe i wiele innych rodzajów konstrukcji.

Typy konstrukcji metalowych

Metal jest doskonałym materiałem. Odpowiednia konserwacja pozwala na wieloletnie użytkowanie elementów, które zostały z niej wykonane. Materiał ten przyczynił się do powstania wielu funkcjonalnych rozwiązań, między innymi w branży budowlanej. Metal jest również plastyczny, dzięki czemu łatwo wykonuje się z niego różnorodne kształty. Ponadto jest to tworzywo bardzo wytrzymałe, a właściwie zakonserwowane konstrukcje metalowe są odporne na rdzę. Metal wykazuje też odporność na odkształcenia oraz uderzenia. Nic dziwnego, że stała się tak popularnym materiałem.

Standardowe oraz nietypowe konstrukcje metalowe mogą zostać oddane do użytku wkrótce po ich wykonaniu. Nie wymagają też tak długich prac oraz korzystnych warunków atmosferycznych, jak ma to miejsce przy tradycyjnych metodach stosowanych w budownictwie. Czas realizacji oraz wytrzymałość i bezpieczeństwo obiektów ze stali sprawiają, że firmy coraz częściej wybierają hale czy podesty wykonane właśnie z tego materiału. Wykorzystanie nowoczesnych programów komputerowych przy procesie projektowania pozwala uzyskać efekt, który spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających inwestorów.


Konstrukcje stalowe Warszawa

Konstrukcje metalowe mają jedną wadę, którą jest podatność na korozję. Stosowane dzisiaj rozwiązania pozwalają jednak odpowiednio zabezpieczyć metalowe powierzchnie i uchronić przed działaniem rdzy nawet bardzo nietypowe konstrukcje stalowe. Wykorzystanie stali nierdzewnej wskazane jest przede wszystkim wtedy, gdy konstrukcja ma znajdować się na zewnątrz. Do takich produktów zaliczamy chociażby podjazdy dla niepełnosprawnych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również wiaty wykonywane ze stali. Ich spore rozmiary pozwalają na zapewnienie zadaszenia np. pojazdom rolniczym lub innym urządzeniom mechanicznym. Prawidłowo wykonana konstrukcja będzie spełniać swoją rolę przez długie lata, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę. Musimy zadbać jedynie o odpowiednie zabezpieczenie wiaty przed korozją.

Konstrukcje stalowe Piaseczno

Solidnie wykonane antresole są montowane zarówno w domach prywatnych, galeriach jak też w firmach. Antresola w wysokim pomieszczeniu to dodatkowa przestrzeń do wykorzystania. W każdym miejscu jest to rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne. Metalowa konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Dodatkową powierzchnię docenia się szczególnie w magazynach, hurtowniach oraz w wysokich mieszkaniach, gdzie na antresoli można urządzić miejsce do wypoczynku.

Naszym klientom gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usług. Stawiamy na jakość, funkcjonalność oraz estetykę wykonywanych elementów. Każdy projekt wykonany przez naszą firmę jest oryginalny i elegancki. Bazując na wieloletnim doświadczeniu tworzymy elementy trwałe i solidne, które usatysfakcjonują najbardziej wymagającego klienta. W swojej branży zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a każdy z naszych pracowników posiada wysokie kwalifikacje.