konserwacja schodów

JAK ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO SCHODÓW?

Schody są jednym z kluczowych elementów konstrukcji domów piętrowych. Nie zawsze jednak korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne – to właśnie w tym miejscu najczęściej dochodzi do różnych upadków i urazów. W jaki sposób można zadbać o bezpieczeństwo schodów oraz korzystających z nich domowników?

JAK WYDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ SCHODÓW WEWNĘTRZNYCH?

Ze schodów wewnętrznych korzystamy każdego dnia – w związku z tym są one narażone również na szybkie zniszczenie. W jaki sposób można przedłużyć trwałość schodów wewnątrz domu? Sprawdź teraz!

JAK SPRAWIĆ, ŻE SCHODY BĘDĄ PIĘKNIEJSZE?

Schody wewnątrz Twojego domu nie wyglądają już zbyt atrakcyjnie? Chcesz nadać im piękniejszy wygląd? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi poradami.

JAK ZAPOBIEGAĆ ŚLISKIM STOPNIOM NA SCHODACH?

Schody wewnętrzne powinny być przede wszystkim bezpieczne. Gdy ich stopnie są nadmiernie śliskie, wówczas pojawia się ryzyko groźnych wypadków. Jak można samodzielnie zapobiec śliskości stopni swoich schodów wewnętrznych? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

JAK DBAĆ O SCHODY ZE SZKŁA?

Szkło jest wszechstronnym materiałem wykończeniowym, z którego można wykonać również efektowne schody. Gdy także chcesz zdecydować się na ich kupno, sprawdź razem z nami, jak o nie zadbać, aby zawsze prezentowały się one jak nowe!

JAK MYĆ SCHODY WEWNĘTRZNE?

Schody znajdujące się wewnątrz domu także narażone są na codzienne zabrudzenia i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. O czym należy pamiętać przy ich czyszczeniu?

JAK OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ KLATKĘ SCHODOWĄ?

Ciemna, słabo oświetlona, zatłoczona klatka schodowa może wywoływać klaustrofobiczne, przygnębiające wrażenie. Aby pomieszczenie wyglądało ładniej, warto pomyśleć o jego uporządkowaniu, rozświetleniu, a także o optycznym powiększeniu. Podpowiadamy, co warto zrobić, by schody i klatka schodowa mogły prezentować się efektownie!