Bramy

Mamy bogatą ofertę bram odpowiednich do różnorakich wymagań klientów.

Wybór odpowiedniej bramy

Zakup bramy garażowej czy wjazdowej to niezbędny krok, aby nasz dom był bezpieczny. Niejednokrotnie garaż połączony jest z resztą domu, a wykorzystanie mało wytrzymałej bramy garażowej może skończyć się włamaniem. Również dobrej jakości bramy wjazdowe przyczyniają się do poprawy komfortu domowników i poprawy ich bezpieczeństwa. Te ostatnie dostępne są w kilku wariantach. Przed zakupem warto dokładnie dobrać typ bramy.

Bramy wjazdowe to między innymi modele przesuwne. Jest to zazwyczaj jedno skrzydło, które przesuwa się wzdłuż ogrodzenia, chowając się za jednym z jego elementów. Musimy tutaj pamiętać, że skrzydło musi ukryć się za prostym kawałkiem ogrodzenia, a na to potrzebna jest odpowiednia ilość miejsca. Jeśli zdecydujemy się na bramy przesuwne samonośne, taka konstrukcja będzie zajmowała jeszcze więcej miejsca niż klasyczna brama przesuwna, a mówiąc precyzyjniej, będzie wykorzystywała dłuższy fragment ogrodzenia do swojego funkcjonowania. Innym rodzajem bram są bramy przesuwające się po szynie, którą montuje się w podłożu. Tutaj musimy pamiętać o okresowym oczyszczaniu szyny, aby skrzydło za każdym razem otwierało się bez żadnych problemów. Jest to też rozwiązanie tańsze niż brama samonośna, gdzie skrzydło nie dotyka podłoża.


Bramy Warszawa

Bramy rozwierane to kolejny rodzaj zabezpieczenia posesji, które jest często wykorzystywane przy ogrodzeniu domów jednorodzinnych. Wjazdowe bramy, których skrzydła mocuje się na słupkach, mogą być otwierane manualnie lub za pomocą pilota. Istnieje możliwość zamontowania bramy jednoskrzydłowej, która może mieć ograniczoną długość, jak też bramy dwuskrzydłowej. Każdorazowo jest to brama otwierana ręcznie lub dzięki przyciskowi na pilocie. Ten drugi sposób sprawia, że zimą nie musimy wychodzić z samochodu, aby wjechać na teren przed domem. To zadanie wykonują specjalnie dobrane siłowniki, które rozwierają skrzydła do wnętrza posesji. Nie powinniśmy im jednak utrudniać pracy, więc w czasie zimy należy usuwać śnieg zalegający w okolicy wjazdu na posesję. Decydując się na bramę rozwieraną, musimy uwzględnić w projekcie zagospodarowania przestrzeni wokół domu odpowiednią ilość miejsca na otwierające się skrzydła bramy.

Bramy Piaseczno

Bramy, które montujemy przy ogrodzeniu, są w większości otwierane za pomocą pilota. Istnieje możliwość połączenia kilku funkcji i otwierania jednym przyciskiem bramy wjazdowej oraz garażowej. Automatyka podnosi komfort kierowców, ale też ich bezpieczeństwo. Jeśli z samochodu wysiądziemy po raz pierwszy dopiero w garażu, będzie to bezpieczniejsze dla nas oraz dla innych uczestników ruchu, niż ma to miejsce podczas wysiadania kierowcy przed bramą w celu jej otworzenia.

Bramy oferowane przez naszą firmę charakteryzują się estetycznym wzornictwem i solidnością wykonania. Wśród projektów znajdują się zarówno rozwiązania klasyczne i proste, jak i elementy z bogatszymi zdobieniami. Wszystkie produkty posiadają zabezpieczenia antykorozyjne oraz są bardzo starannie wykonane. Naszym klientom oferujemy tylko usługi na wysokim poziomie. Państwa zadowolenie to nasz priorytet, dlatego gwarantujemy sprawne wykonanie zlecenia oraz konkurencyjne ceny.

Zapytaj o wycenę

Marcin Lachowicz

606-794-902

zamowienia@stalmar.net

Tutaj jakiś tekst o tym jak wygląda rozmowa o wycenę…
Primis senectus habitasse lectus scelerisque donec ultricies tortor suspendisse adipiscing fusce morbi volutpat pellentesque consectetur risus curae malesuada. Dignissim lacus convallis massa mauris enim mattis magnis senectus montes mollis taciti phasellus accumsan bibendum semper blandit suspendisse faucibus nibh metus lobortis morbi magna vivamus per risus fermentum.